Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

EKMK | 2019-06-19

Scroll to top

Top

Posts By EKMK

Cabaret – Nyáresti koncertek

2019-05-20 |

2019. június 5. szerda 20.00 / Szmrecsányi Lajos Érsekkert – Zenepavilon

Igazi egri zenekar, amely 2003-ban alakult egy kiskocsmában amolyan borozgatós estén és azóta változatlan hangulatban játszik. A frontember Halmos András az ének mellett fuvolázik és a világon egyedülálló módon … Tovább >>

Müller Péter Sziámi AndFriends és Azur koncert

2019-05-17 |

2019. június 13., csütörtök, 20:00–23:00 Helyszín: BRDWYPyrker tér 1-3., Eger, 3300

Jegyár:Elővételben: 2000 FtNapján: 2900 FtJegyek kaphatók: EKMK Forrás, www.jegy.hu

Müller Péter Sziámi AndFriendsA Müller Péter Sziámi nevével fémjelzett baráti társaság az Élet és irodalom szerint „Magyarország egyik … Tovább >>

RÚZSA MAGDI KONCERT

2019-05-17 |

2019. augusztus 24. szombat, 19:00–21:00

Helyszín:Kemény Ferenc Sportcsarnok Stadion út 8., Eger, 3300

Jegyárak:Early bird (első kétszáz) 6000 FtElővételben 7500 FtNapján 8500 Ft

Jegyek kaphatók: EKMK Forrás (Bartók Béla tér 6.), www.jegy.hu

Rúzsa Magdi Magyarország egyik … Tovább >>

TEhetség – döntősök névsora

2019-05-10 |

Továbbjutott TEhetségek: Népzene, népdal Zenekarok:

Csalamádé Zenekar

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gelencsér János

Kalotaszegi muzsika

Farkas banda

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gelencsér János

Vajdaszentiványi tánczene

Legényes zenekar

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: … Tovább >>

TEhetség – Tánc eredmények

2019-05-08 |

MODERN TÁNC kategória, szóló műsorszámok – nagyok I. Chamik Dorottya Csillag Táncstúdió Eger Felkészítő: Takács Dorottya Johann Johannsson: Ray/Egyensúly I. Ivándi Odett Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, EKE T/4 Felkészítő: Gulyik … Tovább >>

TEhetség – Versmondás, mesemondás, színjátszás és könnyűzene eredmények

2019-05-07 |

Versmondás, mesemondás

I. Győri Kende

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

Felkészítő: Kovács Ottóné

Arany János: A fülemile

I. Kristofori Lili Leila

Balassi Bálint Általános IskolaTinódi Sebestyén Tagiskolája

Felkészítő: Bacskai Gábor

Bernáth Zsolt: A veszekedő ujjak

III. Takács Patrícia

Halmajugrai … Tovább >>