Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

EKMK | 2018-09-21

Scroll to top

Top

MIÉNK A TÉR! – MODERN TÁNC EREDMÉNYEK – KÉPGALÉRIÁVAL

MIÉNK A TÉR! – MODERN TÁNC EREDMÉNYEK – KÉPGALÉRIÁVAL

2017. május 12-én, pénteken zajlott a Miénk a tér! fesztivál modern tánc napja. A szakmai zsűri, dr. Lőrincz Katalin, Ivanov Gábor és Strasszer Helga, az alábbiak szerint értékelte a – korcsoportok szerinti három kategóriában bemutatkozó – táncosokat. 

KÖZÉPISKOLÁS KATEGÓRIA

Arany díj

Alarm Hyper
P.B. Crew
Erica-C Dance School and Company
Felkészítő: Zsámbokiné Vadas Szilvia

Get ugly
Iconic
Erica-C Dance School and Company
Felkészítő: Zsámbokiné Vadas Szilvia

Gold
Iconic
Erica-C Dance School and Company
Felkészítő: Zsámbokiné Vadas Szilvia

Ezüst díj

Labirintus
Art jazz csoport
Csillag Táncstúdió, Eger
Felkészítő: Takács Dorottya

Twins
Maruzs Nikolett, Moulinier Esther
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Koreográfia: Rubi Anna
Felkészítő: Gulyik Judit

Bronz díj

Samsara
Moderntánc tanszak T/1 évfolyam
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Gulyik Judit

 

ÁLTALÁNOS ISKOLÁS KATEGÓRIA

Arany díj

Crash
Moderntánc tanszak Alapfok hatodik évfolyam
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Gulyik Judit

Álomvilág
Lassán Laura
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Göböly Bettina

Csendes léptek
Moderntánc csoport
Sárosi Balett Stúdió és Release Moderntánc Iskola, Eger
Felkészítő: Göböly Bettina

Akrobatikus Rock and Roll
Blue Side
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
Felkészítő: Nagy Katalin

Missy nine
Branch
Erica-C Dance School and Company
Felkészítő: Zsámbokiné Vadas Szilvia

Waviness
Next Wave
Erica-C Dance School and Company
Felkészítő: Zsámbokiné Vadas Szilvia

Aii Aii Gee
Branch
Erica-C Dance School and Company
Felkészítő: Zsámbokiné Vadas Szilvia

Ezüst díj

Tangó
A/5 osztály
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Göböly Bettina

Akrobatikus rock and roll
Chaos
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő: Nagy Katalin

Akrobatikus rock and roll
Pink Side
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő: Nagy Katalin

Bronz díj

Maradni
Jazz kiscsoport
Csillag Táncstúdió, Eger
Felkészítő: Takács Dorottya

Akrobatikus rock and roll
Picúrok
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő: Nagy Györgyné, Nagy Katalin

Get ugly
Savaria Művészet Iskola, Salgótarján
Felkészítő: Mazgon Elena

Lélegzet
Klasszikus balett haladó csoport
Sárosi Balett Stúdió, Eger
Felkészítő: Sárosi Anna

 

LEGFIATALABB KOROSZTÁLY KATEGÓRIA

Arany díj

Kígyók
A/2/a osztály
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Göböly Bettina

Yanni: Szellők szárnyán
Táncgimnasztika csoport
Csillag Táncstúdió, Eger
Felkészítő: Takácsné Csank Judit

Ezüst díj

Jégkristályok
A/2/b osztály
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Göböly Bettina

Dés László-Geszti Péter: A dzsungel könyve
Moderntánc csoport
Csillag Táncstúdió, Eger
Felkészítő: Takácsné Csank Judit

Bronz díj

Altató
Moderntánc tanszak Előképző első évfolyam
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
Felkészítő: Gulyik Judit

A Miénk a tér! fesztivál legjobb koreográfusa díj

Göböly Bettina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép –, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger

A Miénk a tér fesztivál legjobb felkészítő tanár díj

Zsámbokiné Vadas Szilvia
Erica-C Dance School and Company

Ivanov Gábor különdíja

Turcsányi Réka
Erica-C Dance School and Company

Előadói különdíj

Bandy /Budenecz András/
Erica-C Dance School and Company

Waltzer különdíj

Hófehér álmok
Teens Dance Band
Halmajugrai Arany János Általános Iskola
Felkészítő: Kovács Bertalanné

Mazsorett  különdíj

Miranda Cosgrove: Dancing Crazy
Kristályvirág csoport
Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola, Füzesabony
Felkészítő: Pinkóczy Lilla

Stílus különdíj

Mike Oldfield: Kis etüd Itáliából
Bélapátfalvai Művelődési Ház Tánccsoportja
Felkészítő: Takácsné Csank Judit

 

Fotó: Gál Gábor