Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

EKMK | 2019-05-26

Scroll to top

Top

TEhetség – döntősök névsora

TEhetség – döntősök névsora

Továbbjutott TEhetségek:

Népzene, népdal

Zenekarok:

Csalamádé Zenekar

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gelencsér János

Kalotaszegi muzsika

Farkas banda

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gelencsér János

Vajdaszentiványi tánczene

Legényes zenekar

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gelencsér János

Bogyiszlói muzsika

Énekesek:

Tóth-Kisgergely Samu

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda AMI

Felkészítő: Nagy Adrienn

Dorkó Liliána

Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola

Felkészítő: Ménkű Ildikó

Két kalotaszegi népdal

Gulyás Blanka Klára

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gyura Fanni

A karádi kertek – somogyi népdalok

Énekegyüttesek:

Zengedezők együttes

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gyura Fanni

Átkarolta az eget a szivárvány – szilágysági népdalok

Küs Bodorkák – Gáspár Lilla, Hegyi Rozina Janka, Horuczi Liza Krisztina

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gyura Fanni

Lányok lányságáér’ – vas megyei párosítók

Nagy Bodorkák

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Gyura Fanni

Szörnyű mulatságba’ – bukovinai táncdallamok

Csicsergők Énekegyüttes

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda AMI

Felkészítő: Faludiné Majoros Zsuzsanna

Komolyzene

Hegedű:

Bocsi Botond Tibor

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Ádám Endréné

Kreisler: Preludium és Allegro

Zongorán kíséri: László Éva

Maróti Lelle

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Bányi-Szarvas Márta

Charles Dancla: Deuxiémie Solo

Zongorán kíséri: László Éva

Apostol Márta

Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI

Felkészítő: Huszti József

Haydn: Rondó

Zongorán kíséri: Huszti Ilona

Fuvola:

Szabó Kata

Líra Zeneiskola AMI

Felkészítő: Tarpai Mónika

Weiner Leó: Rókatánc

Csutak Tilda

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Hibay Éva

TELEMANN G dur szonáta I-II tetel Cantabile Allegro

Zongorán kíséri: Dusik István

Furulya:

Anda Jázmin
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI

Felkészítő: Krokos Gabriella

J. Baston: C-dúr concerto 1-2. tétel

Bolyki Imre

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda AMI

Felkészítő: Szeredi Andrea

Anonymus: Rondó, Hajdútánc a XVII. századból

Zongorán kíséri: László Éva

Miklós Hanna

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Szeredi Andrea

Barsanti: D-moll szonáta III. IV. tétel

Zongorán kíséri: László Éva

Neufeld Tamás

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Szeredi Andrea

Lachegyi Imre: Jazzy, Heinichen: F-dúr szonáta III. IV. tétel

Zongorán kíséri: László Éva

Farkas Laura

Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI

Felkészítő: Krokos Gabriella

Lipmann: Harlekin tánc

Kamarazene, kórus:

Zsilvölgyi Csege és Ilonczai Előd

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda AMI

Felkészítő: Szeredi Andrea, László Éva

Telemann: Siciliano, Lippmann: Harlekintánc

Zongorán kíséri: László Éva

Kun Veronika, Gyarmati Lili, Miklós Hanna

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Szeredi Andrea

Arcadelt: Az élet ünnepel, Kerek Gábor: Arcok (torz, szép, vidám)

Szabó Gerda és Bocsi Botond Tibor

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Ádám Endréné

Bartók Béla: Hegedű duók, Telemann: Szonáta 1. tétel

Buday Soma Vendel, Csiszár Borbála Erzsébet, Ferenczi Zoretta, Kiss Róbert, Hovráth Bence, Seres Katalin Ágnes, Kiss Regina, Török Csaba Attila, Horváth Anna

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda AMI

Felkészítő: Huszti József

Höndel induló, Corl Mária van Weber: Vadász Kórus

Figedy-Kórus

Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI

Felkészítő: Dózsa Ilona (zene)

Kocsár Miklós darabja

Komolyzene (zongora, ének, gitár, harsona):

Bakos Bence

Felsőtárkányi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő: Szabó Dávid

Modest Mussorgsky: Ódon Várkastély

Morales Carlos Magór

Dobó István Gimnázium

Felkészítő: Gavrucza-Nagy László

Francesco Tarréga: Lagrima

Lisztóczki Péter Boldizsár

Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI

Felkészítő: Uzelman Marianna

Grjeg: Kobold, J.S. Bach: F-dúr invenció

Kis Veronika Lili és Koczka Péter

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI

Felkészítő: Kelemen Rita

Mendelssohn: Népdal, Schubert: Gyermekinduló

Versmondás, mesemondás

Győri Kende

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

Felkészítő: Kovács Ottóné

Arany János: A fülemile

Kristofori Lili Leila

Balassi Bálint Általános IskolaTinódi Sebestyén Tagiskolája

Felkészítő: Bacskai Gábor

Bernáth Zsolt: A veszekedő ujjak

Takács Patrícia

Halmajugrai Általános Iskola

Felkészítő: Kovács Bertalanné

Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek?

Színjátszás

Dráma-kuckó színjátszó csoport

Egri Lenkey János Általános Iskola

Felkészítő: Mohácsi Judit

Kamasz-panasz

Könnyűzene

Szólisták:

Vanya Noémi

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

Felkészítő: Nagy Erzsébet

Rebecca c. musical (Lévay Szilveszter): A palackba zárt idő

Leitner Bernadett

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

Felkészítő: Petz Zoltánné

Diótörő és az egérkirály: Szerelmes csillagok

Hegyi Máté

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

Felkészítő: Nagy Erzsébet

Elisabeth c. musical: Végső tánc

Maczó Anna

Egri Dobó István Gimnázium

Felkészítő: Pribéliné Téglás Andrea

Postmodern Jukebox: All About The Bass

Zenekarok:

Éliás Dániel és Érsek Tamás

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

Felkészítő: Árvainé Kovács Krisztina

Kávészünet: Csonka vers, System of a Down: Lonely Day, Road:Világcsavargó

Leitner Bernadett, Szauer Anna, Bisztriczki Sára, Sorsó Eszter, Papp Márton, Aradi Nikoletta, Maróti Lelle

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

Felkészítő: Petz Renáta

Pintér Béla: Ez a te napod, Titkos hely

Utassy Sisters

Utassy József Általános Iskola

Felkészítő: Dömök László

Utassy József költő megzenésített verse: A zöld veltelini

Tánc

Moderntánc kategória, szóló műsorszámok – nagyok:

Chamik Dorottya
Csillag Táncstúdió Eger
Felkészítő: Takács Dorottya
Johann Johannsson: Ray/Egyensúly

Ivádi Odett
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, EKE T/4
Felkészítő: Gulyik Judit
A horizont misztériuma

Kósa-Szánthó Csenge
Release Moderntánc Stúdió
Felkészítő: Csirke-Göböly Bettina
Olafur: Inside my body

Moulinier Esther
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, EKE T/3 évfolyam
Felkészítő: Gulyik Judit
Rubi Anna: Relatív idő

Moderntánc kategória, szóló műsorszámok – kicsik:

Maros Babara
Release Moderntánc Iskola
Felkészítő: Csirke-Göböly Bettina
Montázs: Érzés

Kelemen Veronika
Csillag Táncstúdió Eger
Felkészítő: Takácsné Csank Judit
Bubble együttes: Singing in the rain/Esernyős tánc

Méhész Korina
Release Moderntánc Iskola
Felkészítő: Csirke-Göböly Bettina
Yann-Tiersen: Ragyogás

Moderntánc kategória, duett műsorszám:

Török Anna és Török Erika
Csillag Táncstúdió Eger
Felkészítő: Takács Dorottya
Drew Mantia: Deliberation/Vonzások

Moderntánc kategória, csuportok – nagyok:

EKE T/2-3-4. évfolyam tánccsoportja
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Gulyik Judit
Rubi Anna: Rítus

EKE Továbbképző 2. évfolyam tánccsoportja
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Gulyik Judit
Gulyik Judit: Entrópia

Gyertyaláng c. balettelőadás
Sárosi Balett Stúdió
Felkészítő: Sárosi Anna

EKE AMI A/4 tánccsoport
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Emődi Attila
Let It All Out

Moderntánc kategória, csoportok – kicsik:

B-Dance – 4-5-6. osztályos csoport
B-Dance Bélapátfalva
Felkészítő: Takácsné Csank Judit
A.L. Webber: József c. musical részlet/A fáraó papnői

EKE AMI A/2/b tánccsoport
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Emődi Attila
Cicák

Egyéb kategória, csoportok (néptánc, rock and roll, zumba):

Csoszogó Gyermek Néptáncegyüttes Lajtha László néptáncegyüttes utánpótlás csoportja 
Felkészítő: Bécsi Gyula
Sej a szanyi hármas torony

Color Party formáció
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola
Felkészítők: Nagy Katalin és Nagy Györgyné
Akrobatikus Rock and Roll

Great Team formáció
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola
Felkészítők: Nagy Katalin és Nagy Györgyné
Akrobatikus Rock and Roll

Egyéb kategória, szóló (néptánc, rock and roll, zumba):

Lakatos Paulina Gizella
Halmajugrai Általános Iskola
Felkészítő: Kovács Bertalanné
Kalyi Jag-Csilavtu és Ustjen taj Khelas