Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

EKMK | 2019-05-26

Scroll to top

Top

TEhetség – Tánc eredmények

TEhetség – Tánc eredmények

MODERN TÁNC kategória, szóló műsorszámok – nagyok

I. Chamik Dorottya
Csillag Táncstúdió Eger
Felkészítő: Takács Dorottya
Johann Johannsson: Ray/Egyensúly

I. Ivándi Odett
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, EKE T/4
Felkészítő: Gulyik Judit
A horizont misztériuma

II. Kósa-Szánthó Csenge
Realise Moderntánc Stúdió
Felkészítő: Csirke-Göböly Bettina
Olafur: Inside my body

III. Moulinier Esther
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, EKE T/3 évfolyam
Felkészítő: Gulyik Judit
Rubi Anna: Relatív idő

MODERN TÁNC kategória, szóló műsorszámok – kicsik

I. Maros Babara
Realise Moderntánc Iskola
Felkészítő: Csirke-Göböly Bettina
Montázs: Érzés

II. Kelemen Veronika
Csillag Táncstúdió Eger
Felkészítő: Takácsné Csank Judit
Bubble együttes: Singing in the rain/Esernyős tánc

II. Méhész Korina
Realise Moderntánc Iskola
Felkészítő: Csirke-Göböly Bettina
Yann-Tiersen: Ragyogás


MODERN TÁNC kategória, duett műsorszám

I. Török Anna és Török Erika
Csillag Táncstúdió Eger
Felkészítő: Takács Dorottya
Drew Mantia: Deliberation/Vonzások

MODERN TÁNC kategória, csoportok – nagyok

I. EKE T/2-3-4. évfolyam tánccsoportja
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Gulyik Judit
Rubi Anna: Rítus

I. EKE Továbbképző 2. évfolyam tánccsoportja
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Gulyik Judit
Gulyik Judit: Entrópia

II. Gyertyaláng c. balettelőadás
Sárosi Balett Stúdió
Felkészítő: Sárosi Anna

III. EKE AMI A/4 tánccsoport
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Emődi Attila
Let It All Out

MODERN TÁNC kategória, csoportok – kicsik

I. B-Dance – 4-5-6. osztályos csoport
B-Dance Bélapátfalva
Felkészítő: Takácsné Csank Judit
A.L. Webber: József c. musical részlet/A fáraó papnői

II. EKE AMI A/2/b tánccsoport
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Felkészítő: Emődi Attila
Cicák

A szakmai zsűri szeretné külön kiemelni és megdicsérni az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet diákjai Follow your dreams című produkcióját (felkészítő: Emődi Attila; koreográfia: Bodor Zamfira, Pifku Vivien, Burger Flóra) az ötletes koreográfiáért, amit saját maguk álmodtak meg és hoztak el nekünk a színpadra.

EGYÉB kategória, csoportok (néptánc, rock and roll, zumba)

I. Csoszogó Gyermek Néptáncegyüttes
 Lajtha László néptáncegyüttes utánpótlás csoportja
Felkészítő: Bécsi Gyula
Sej a szanyi hármas torony

II. Color Party formáció
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola
Felkészítők: Nagy Katalin és Nagy Györgyné
Akrobatikus Rock and Roll

III. Great Team formáció
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola
Felkészítők: Nagy Katalin és Nagy Györgyné
Akrobatikus Rock and Roll

EGYÉB kategória, szóló (néptánc, rock and roll, zumba)

I. Lakatos Paulina Gizella
Halmajugrai Általános Iskola
Felkészítő: Kovács Bertalanné
Kalyi Jag-Csilavtu és Ustjen taj Khelas

A szakmai zsűri szeretné külön kiemelni és megdicsérni az Egri Balassi Bálint Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolájának növendékeit, akik a Móra Zumbásai (felkészítő: Szűcs Rita) formációval léptek fel. Ők a “tánc örömét” vitték a színpadra, ami a zsűri tetszését elnyerte.

További információt, értékelést a szakmai zsűritől lehet kérni. Írják meg a kovacs.anett@ekmk.eu vagy a csato.anita@ekmk.eu e-mail címre a tánciskola nevét és az előadás címét, hogy továbbítani tudjuk a kérést a szakmai zsűri felé!